Excellent

EXCELLENT

Luxusná parná kabína zvyšuje štandard vo všetkých verejných kúpeľných zariadeniach.

Tylö Excellent bola navrhnutá najmä pre profesionálne použitie, ale menšie modely môžu byť splnením snov aj doma. Tylö Excellent je dostupná vo viacerých veľkostiach, od verzií pre štyroch alebo piatich saunujúcich sa až po veľkolepé parné kabíny, ktoré sa starajú o pohodlie viac ako 50 hostí.

Vyrobené na úrovni doby, vákuovo tvarovaný biely plast špeciálnej kvality pre pevnú parotesnú konštrukciu. Dodávaný ako polotovar- časti steny a kupola s vnútornou úpravou skladajúcou sa zo čirokých pohodlných lavíc v bielom lakovanom hliníku. Dekoratívne krycie panely sa môžu presúvať kvôli ľahkej údržbe. Dvere sú vyrobené z tvrdeného kaleného bezpečnostného skla v pevnom ráme s kľučkami z prírodného anodizovaného hliníka. Odvetrací otvor a všetko montované technické vybavenie je zahrnuté. Jednoducho pridajte Vami vybraný parný generátor a ovládací panel na doplnenie.

MNOŽSTVO VOLITEĽNÉHO PRÍSLUŠENSTVA

  • Všetky Excellent parné kabíny môžu byť vymenené za voliteľnú servisnú stenu, so zabudovaným poličkovým priestorom a priestorom pre zmiešavací čap a sprchovú súpravu/set. Servisná stena sa môže objednať bez zodpovedajúcej časti stena/ sedadlo bez platby naviac.
  • Stenové časti sa môžu vymeniť za sklené steny.Myslite však na to, že sú to zmeny vyžiadané na mieru a zmenia počet sedadiel v parnej kabíne.

VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Parné dvere 99 G

  • špeciálne navrhnuté pre vstup invalidného vozíka s extra šírkou otvoru, bez vystúpeného prahu a nerezové ochranné rohy okolo sklených dverí.

Sklené steny

  • dymové kalené bezpečnostné sklo v ráme z prírodného anodizovaného hliníka. Každá sklená časť môže byť nahradená sedadlom/stenou. Môže byť objednaná namiesto zodpovedajúcej časti stena/sedadlo bez výdavkov naviac.

Servisná časť Komplet

  • vákuovo formované časti stenové s priehradkou na mydlo/šampón, prúdové otvory pre vodnú masáž , termostaticky kontrolovaný zmiešavací čap a sprchová hlavica. Môže sa vymeniť za časť stena/ sedadlo.

Servisná časť Základ

  • ako je uvedené vyššie, len bez prúdových otvorov.

Tylö Fresh

  • Eelektrický dávkovač esencií

Steam Clean

  • čistiace/dezinfekčné zariadenie.

 

Katalógový list Tylö Excellent (pdf)