Impression Sauna

Impression Sauna

Len na malej ploche Tylö vytvorilo saunu, ktorá môže byť ako tradičná sauna, ale aj upokojujúca parná sauna. Je to revolúcia v dizajne domáceho wellness, kompaktného do kúpeľne so štandardnými rozmermi. S unikátnym Tylö systémom, ktorý do seba jednoducho zapadá, nie sú potrebné žiadne skrutky pre montáž.

 

Vlastnosti:

—1.3 metrov štvorcových

—Vonkajšia výška: 2100 mm

—6 modelov

—Miesto pre 1-6 ľudí

—Dostupná v čiernej a bielej farbe

 

Dizajn

Exkluzívne všetko v jednom

Všetky Impression sauny sú dodávané s vlhkomerom/teplomerom so zabudovaným LED osvetlením. Štýl a funkčnosť v jednom – tak ako aj náladové osvetlenie.

 

Saunová pec

Vyberte si pec

Zvoľte Combi Compact 4  pre úplné prevedenie parnej sauny – aj keď si samozrejme môžete s touto pecou užiť tradičnú saunu. Zvoľte si Compact 2/4  pre jednoduché ale účinné riešenie tradičného-suchého saunovania.

 

Montáž

My budujeme – vy ťažíte z výhod

Kúpa prefabrikátu sauny  nie je len najľahšia a najrýchlejšia cesta, ako premeniť váš sen o saune v realitu. Je to tiež najmúdrejšia a najbezpečnejšia cesta. Takto si môžete byť istý, že skutočne dobre vyrobená sauna vám bude slúžiť dobre rok čo rok.

Umiestnenie

Dômyselný kompaktný dizajn

Impression sauna od Tylö zaberá minimálne množstvo miesta – najmenej 1,3 m2. Toto prevedenie môže obsahovať obe – tradičnú saunu ako aj jemnú parnú saunu. Je to revolučné riešenie v dizajne domáceho wellness, ktorý sa vojde aj do malej kúpeľne.