Combi Compact

Tento model už nie je dostupný! Iné modely nájdete TU.

 

Combi Compact

Combi Compact

Parné sauny sú variáciou na koncept tradičnej sauny, ktorú môžeme vrelo odporučiť. Rozdiel je, že si môžete vychutnať parnú saunu pri nižšej teplote, ale s oveľa vyššou vlhkosťou (až 70%). V praxi to znamená jemnejšie, viac relaxačné saunovanie – “Jemná sauna”. Je to perfektná voľba pre všetky typy saunovania – suché, mokré, alebo v oblakoch upokojujúcej pary.

Vývoj

Rekordne rýchla doba ohriatia

Unikátna Tylo Combi Compact konštrukcia zahŕňa postranné komory a tepelné usmerňovače pre čo najefektívnejšiu cirkuláciu vzduchu.

Combi Compact

Vykurovacie prvky

Naše vykurovacie prvky – srdce každého saunového ohrievača – sú vyrábané za prísne kontrolovaných podmienok pre zabezpečenie funkčnosti a predĺženej životnosti.

Combi Compact

Údržba

Príjemné prostredie na saunovanie

Vnútorný zvlhčovač, ktorý naplníte vodou, keď zapnete saunovú pec zabezpečuje príjemnú, konštantnú úroveň vlhkosti – tak ako by to malo byť v skutočnom saune Tylo.

 Combi Compact

Najkvalitnejšie materiály

Priehradka na kamene z nerezovej ocele a jednoliaty hliníkový vrch sú dva prvky, ktoré odrážajú našu filozofiu použitia len materiálov, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá.

 Combi Compact

Vôna

Zažite kúpeľ s novými zmyslami

Môžete ľahko naplniť saunu s vôňou prírodných esencií, tak aby posilnili vaše saunovacie zážitky. V súčasnej dobe existuje celý rad vôní pre rôzne druhy sáun.

 Combi Compact

100% odparovanie

Veľká, hlboká Tylo Combi Compact priehradka na kamene a priamy kontakt medzi kameňmi a vykurovacími prvkami sa kombinujú pri vytvorení skutočne vynikajúceho odparovacieho výkonu, ak je voda naliata na kamene.

 Combi Compact

Jednoduchá obsluha

Elegantný ovládací panel

Nový ovládací panel od Tylo Combi Compact ľahko ovláda saunu alebo parný kúpeľ – a takisto dobre vyzerá. Elektronický ovládací panel je vybavený dotykovým ovládaním a zobrazuje teplotu a čas v prevádzkovom režime.

 Combi Compact

 

 

Typ Výkon (kW) Objem sauny (m3) Rozmery (VxŠxH) Ovládanie
Combi 4 4,5 1,2-4,5
400x310x225 mm h1 (vstavané)