New Vision

 

New Vision bola navrhnutá pre tých, čo si užívajú saunovanie obklopení svetlom a pocitom priestranstva. Medzi najvýraznejšie charakteristiky tejto exkluzívnej sauny patrí dlhý oblúk zaobleného rohu, rozľahlé plochy sklených častí a kombinácia rôznych typov dreva.

Space Vision, Space Vision Sauna, FISA Sauny, saunové kabíny, Saunabau, suchá sauna, Tylö sauny

 

Space Vision Sauna, FISA Sauny, saunové kabíny, Saunabau, suchá sauna, Tylö sauny Space Vision Sauna, FISA Sauny, saunové kabíny, Saunabau, suchá sauna, Tylö sauny

 

Vlastnosti:

—Vonkajšia výška: 2078 mm

—Skryté osvetlenie

—Zapustené svetlá

 

Dizajn

Jednoducho kus remeselného výrobku

Vsadené svetlá vo vyčnievajúcich stropných rímsach osvetľujú saunu zvonka. Steny a strop vo vnútri sauny, vyrobené z prírodnej osiky, vytvárajú kontrast s úzkymi pásmi jelše. Široké, pohodlné lavice prichytené soklami a za krásne navrhnutými opierkami nepriame osvetlenie prispieva k teplému a prívetivému dojmu.

 

Inštalácia

Nechajte vstúpiť svetelné lúče

Masívne dvere rovnako ako ostatné presklené plochy, sú vyrobené z farbeného, tvrdeného bezpečnostného skla. Krídlo dverí je osadené v robustnom tráme z jelše a má madlo s magnetickým úchytom dverí. Samozrejme si môžete vybrať, či chcete mať dvere zavesené na ľavej alebo pravej strane.

 

Umiestnenie

Dostupná v troch modeloch

New Vision je dostupná v troch rôznych modeloch, ktoré môžu byť obrátené. Tiež si môžete vybrať spomedzi Tylö pecí s parou na dosiahnutie parnej sauny.

suchá sauna New Vision

PDF dokumenty na stiahnutie

Instructions Space Vision 150

Instructions Space Vision 200

Instructions Space Vision 250

Sauna brochure

Layout Luxury Rooms