Expression

Expression

Dizajn a neoddeliteľné vlastnosti saunovej pece Tylo Expression stanovili nový štandard v priemysle. Jeho dizajn získal veľa chvál, a tiež získal medzinárodné ocenenie Red Dot Design Award. Nie je to však iba vonkajšok tohto výrobku, ktorý priťahuje pozornosť.

Expression Expression

 

Dizajn

International Design Award

So svojimi elegantnými líniami a škandinávskym dizajnom, Tylo Expression zvyšuje latku tomu, ako saunová pec môže vyzerať. Saunový ohrievač Tylo dostal ocenenie Red Dot Design Award, medzinárodné dizajnové ocenenie.

Expression

Vývoj

Rovnako vysoký štandard kvality

Expression má rovnaké kvalitatívne normy ako ostatné saunové pece Tylo; bočné komory, ktoré šíria horúci vzduch rovnomernejšie, držiak na vonné esencie a dvojitý vonkajší  plášť.

Ohrievač je čierny a stojí na podlahe s robustnými nohami. Expression je tiež vybavená Tylo energeticky úspornou funkciou “rozdelený výstup “. To znamená, že pec sa automaticky prepne do pohotovostného režimu po dosiahnutí požadovanej teploty.

Expression

Nová Expression

Bočné komory Tylo Expression šíria horúci vzduch rovnomernejšie a rýchlejšie a dávkovač vône ponúka výber z aromaterapií pre upokojujúci, zmyslový zážitok. K dispozícii v dvoch, nových štýlových povrchových úpravách – šampanské a meď.

Expression

 

 

Typ Výkon (kW) Objem sauny (m3) Rozmery (VxŠxH) Ovládanie
Expression 10 10-18 730x500x300 h1, EC 50, CC 50, CC 10, CC 300