Viac o vírivej vani

 

Spa sú domácou oázou, súkromným rehabilitačným centrom, miestom pre relaxáciu a odreagovanie, regeneráciu síl a odpočinok.

Spa nabáda k individuálnej relaxácii a rodinnej pohode. Hydroterapia v Spa Vás zbaví bolesti, únavy a stresu. Spa je stále pripravená s výborným teplým kúpeľom. Filtrácia s ionizáciou udržujú vodu čistú, izolácia s termokrytom spa chráni a šetrí peniaze za používanie.

Spa nájdete práve tam, kde ju najviac potrebujete a presne vo chvíli, kedy ju najviac potrebujete = DOMA. Je predurčená k tomu, aby sa stala symbolom domácej pohody.

Spa môžete umiestniť na terasu alebo do zimnej záhrady a kúpeľ si budete vychutnávať pri každom počasí, v každom ročnom období.

Spa pozýva na odpočinok po vyčerpávajúcom pracovnom dni rovnako ako po športovom výkone. Masáž v príjemnom a prirodzenom prostredí teplej vody si môžete dopriať jednoducho kedykoľvek.

Podstatou pozitívnych účinkov hydroterapie je vztlak vody, jej optimálna teplota /37 – 39 °C/ a cielené prúdenie.

Hydroterapia posilňuje krvný obeh, znižuje krvný tlak, zlepšuje kožný tonus, uvoľňuje svaly a stimuluje imunitný systém.

Prospešne pôsobí taktiež na psychiku človeka- odbúrava úzkosť, napätie aj depresiu, navodzuje pocit eufórie, relaxácie a pokoja. Hydroterapia mimo iné stimuluje tvorbu endorfínov, čím urýchľuje úľavu od bolesti a únavy. Pobyt v spa pomáha taktiež pri rehabilitácii po zraneniach a pôsobia preventívne – zvyšuje obranyschopnosť organizmu, zlepšuje kondíciu a pohyblivosť.

 

vírivé vane, masážne vírivky, FISA Sauny, saunabau, jaccuzi, vírivky, sauny, exkluzívne vírivky, Hydroterapia v Spa, Whirlpool, Vírivý kúpeľ, wellness a Spa vírivé vane, masážne vírivky, FISA Sauny, saunabau, jaccuzi, vírivky, sauny, exkluzívne vírivky, Hydroterapia v Spa, Whirlpool, Vírivý kúpeľ, wellness a Spa

 

Whirlpool (jacuzzi)

Masáž vírivou vodou s celotelovou aplikáciou, pričom voda má stálu teplotu 35 – 37°C. Voda je vírená pomocou elektricky poháňanej vodnej turbíny, trysky sú rôznej veľkosti a rozdielnej sily prúdu. Whirlpool býva väčšinou pre cca 4 – 6 osôb.

Vodná masáž prispieva k zlepšeniu prekrvenia končatín, aktivuje kožné receptory, uvoľňuje svalovú a kĺbovú stuhnutosť. Má teda liečebný, relaxačný i regeneračný účinok. Odporúča sa pri stavoch po operáciach alebo úrazoch pohybového aparátu, pri svalových atrifiách a periférnych obrnách, diabetes mellitus. Celá procedúra trvá asi 15 – 30 minút.

 

Vírivý kúpeľ

Je to jemná masáž vírivou vodou s čiastočnou aplikáciou na horné alebo dolné končatiny (vírivý kúpeľ horných končatín, dolných končatín) alebo s celotelovou aplikáciou (vírivý kúpeľ celotelový).

Aplikuje sa vo vani s 1/2 alebo 3/4 náplňou vody so stálou teplotou 36° – 37°C. Voda je vírená pomocou elektricky poháňanej vodnej turbíny.

Prispieva k zlepšeniu prekrvenia končatín, aktivuje kožné receptory, uvoľňuje svalovú a kĺbovú stuhnutosť.

Celotelový vírivý kúpeľ je nahraditeľný podobnou hydromasážnou vaňou či whirlpoolom.

Odporúča sa pri stavoch po operáciach alebo úrazoch pohybového aparátu, pri svalových atrifiách a periférnych obrnách, diabetes mellitus. Vírivý kúpeľ je možné aplikovať aj s použitím minerálnej vody, kde k zlepšeniu zdravotného stavu prispievajú aj minerály vstrebávané pokožkou.

 

Podľa našich zákazníkov sú ale vôbec najkrajšie chvíle strávené s najbližšími v príjemnom prostredí masážneho bazénu …

Sphere
Poskytujeme výhody a zľavy na kartu Sphere.