Elysée

 

 

Luxusné parné kabíny, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá pre tvar a funkčnosť. Perfektný doplnok k verejným kúpeľovým zariadeniam v hoteloch a spa- alebo uskutočnený sen v mnohých domácnostiach.

Tylö Elysée prichádza vo viacerých veľkostiach a štýloch.

Vyrobené na úrovni doby, vákuovo formované so špeciálnou kvalitou bieleho plastu pre pevnú parotesnú konštrukciu.Dodávané ako polotovar v častiach steny a kupola so zabudovanými sedadlami a zapusteným stropným osvetlením nad každým sedadlom. Dvere sú vyrobené z tvrdeného, kaleného bezpečnostného skla v pevnom ráme s kľučkami z anodizovaného hliníka. Transformátor pre osvetlenie, výstup odvetrania vzduchu a všetko montovacie technické vybavenie je zahrnuté. Jednoducho pridajte Vami zvolený parný generátor a ovládací panel na skompletizovanie.

 

Tylö Elysée parná kabína Sedadla Elysee, Tylö Elysée parná kabína

 

 

Veľký výber voliteľného príslušenstva

 

  • Moduly stena/sedadlo sa môžu vymeniť za sklenú časť kvôli lepšiemu prístupu svetla.
  • Všetky kabíny môžu byť vybavené servisnou stenou s poličkami a príslušenstvom pre zmiešavací čap a sprchovú hlavicu. Servisná stena môže byť objednaná namiesto zodpovedajúceho modulu stena/sedadlo bez platby naviac. Myslite však na to, že sa tým zmenší počet sedadiel v parnej kabíne.
  • Parné kabíny s priestorom podlahy väčším ako 4m2 môžu byť dodané s vaničkou z vákuovo formovaného bieleho plastu (okrem F/FC).

 

Voliteľné príslušenstvo

 

Parné dvere 99 G

– špeciálne navrhnuté pre prístup invalidného vozíka s extra širokým otvorom, bez vystúpeného prahu a nerezovými ochrannými rohmi okolo sklených dverí.

Vanička dlážková

– vákuovo formovaná, biela, z plastu špeciálnej kvality, so zabudovaným odpadovým výstupom, oddeľovačom vody a nastaviteľnými nohami. Môže byť použitá do všetkých parných kabín Elysée od modelu 2 D po model 7 F s max. rozmermi 212 x 193 cm (okrem F/FC).

Sklená stena

– dymové, kalené bezpečnostné sklo v ráme z prírodného anodizovaného hliníka. Každá sklená časť môže byť nahradená sedadlom/stenou. Môže byť objednaná miesto zodpovedajúcej časti stena/sedadlo a bez výdavkov naviac.

Servisná časť Základ

– poličkový priestor vcelku. Vyrobené z vákuovo tvarovaného bieleho plastu špeciálnej kvality. Môže sa objednať bez zodpovedajúcej časti stena/ sedadlo v plaste bez platby naviac.

Servisná časť Komplet

– plne vybavená vákuovo formovanou stenovou časťou s priehradkou na mydlo/šampón, prúdové otvory pre vodnú masáž, termostatický kontrolovaný zmiešavací čap a sprchová hlavica.

Tylo Fresh

– elektrický dávkovač esencií.

Steam Clean

– čistiace/dezinfekčné zariadenie.

 

Katalógový list Tylö Elysée (pdf)