Pohon AquaTop

POHON AQUATOP

Jeden ovládací panel pre všetky prevedenia zjednodušuje inštaláciu a nemusíte mať mnoho náhradných dielov. Náš ovládací panel je vybavený LCD displejom ktorý vás prevedie cez inštaláciu. Možnosť výberu jazyka. Ovládací panel môže byť vybavený ovládačom vrátane ďalších programovateľných možností: vypnutie filtračnej pumpy pri pohybe krytu a zapnutie svetiel keď sa kryt odkryje sú len niektoré z možností.

 

MOTORY

VSTAVANÝ MOTOR

Motor vstavaný do hriadeľu so 140, 250 alebo 500 Nm krútiacim momentom. Motor je napájaný 24V DC s krytím IP68. Kábel motoru má dĺžku 10 m.

EXTERNÝ ELEKTRICKÝ MOTOR

Tento druh motora je umiestnený v externej jame pri bazéne. T&A zabezpečí dieru pre hnací hriadeľ podľa šírky steny. Motor (140, 250 alebo 500 Nm) na 24V, IP 55 nemôže byť ponorený do vody. Je nutná montáž čerpadla alebo odtokovej rúry aby nevznikla škoda. Od 2013 dodávame externé motory s vopred zapojeným káblom (2 m).

EXTERNÝ HYDRAULICKÝ MOTOR

 

MATERIÁLY

Používame vysoko kvalitné čisté materiály na všetky naše produkty. Top Mount rolujúci mechanizmus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 304L alebo z eloxovaného hliníku pre EcoTop. Mechanizmus pod hladinou je z nehrdzavejúcej ocele 316L (V4A). 316L nehrdzavejúca oceľ je vysoko kvalitná oceľ. Je potrebné aby voda spĺňala tieto požiadavky:

  • PH: 7,0 – 7,6
  • Tmax: 35°C
  • maximálne množstvo zlúčenín solí (chloridov): <5000 ppm
  • Fe: < 0,2 mg/l – neplniť bazén vodou zo studne

Je tiež dôležité vyhnúť sa galvanickej korózii. Nedotýkajte sa inými kovovými zariadeniami nehrdzavejúcej ocele. Tiež zabráňte kontaminácii a poškodeniu súčiastok z nehrdzavejúcej ocele.

Niektoré systémy na čistenie vody potrebujú uzemnenie aby zabránili bludným prúdom. Tieto prúdy môžu vytvoriť koróziu.

Korózia kvôli nesprávnemu používaniu nemôže byť vyhodnotená na reklamáciu. 
Naše drevené rošty sú z tropického dreva (IPé). Panely a lavice sú vytvorené z plastu alebo z laminátu dostupného v rozličných RAL farbách.