TOP MOUNT

TOP MOUNT

Top Mount sa využíva hlavne pre už postavené bazény, ku ktorým sa postaví konštrukcia na kryt AquaTop.

ECOTOP

EcoTop je vhodné riešenie pre už postavené bazény s maximálnymi rozmermi 6 x 14 m (š x d). EcoTop je dostupná v dvoch verziách: štandard so zdrojom energie z technickej miestnosti a v prevedení s fotovoltaickými panelmi vďaka ktorým je kryt nezávislý od dodávky elektrickej energie z pevného zdroja. 

Štandard: biele alebo pieskové sfarbenie lamelov. Solárne alebo priehľadné lamely nie sú možné kvôli žiadnej ochrane proti slnku.

EcoTop je možné ovládať pomocou kľúčového vypínaču. Koncové pozície sú mechanicky neprogramovatelné. Mechanické koncové spínanie môže byť upravené pomocou šesťhranného kľúča. Uistite sa že kryt nemá v ceste žiadne prekážky s ktorými by mohol prísť do kontaktu. Podklad pod rotujúci mechanizmus musí byť pevný. 

TOP MOUNT

Top Mount mechanizmus je vhodný pre už postavené bazény ktoré majú šírku do 10 m. Lamely sa narolujú na nehrdzavejúci hriadeľ za bazénom. Povrch na ktorom budú podpory namontované musí byť rovný a dostatočne silný na ukotvenie. V prípade vyčnievajúcej dlažby sa musí všetko vyhladiť. Pohon môže byť elektrický alebo hydraulický.

Otočný mechanizmus môže byť zakrytý s bielou PVC alebo drevenou lavicou. Maximálna dĺžka lavice môže byť 6 m.