Tylo Parný generátor PRO

Tento produkt už nie je dostupný! Podobné produkty nájdete TU.

Steam VA
Steam PRO

Tylo Parný generátor PRO je parný generátor spoľahlivý a jednoduchý na údržbu a je všetkým, čo chcete vo verejnom zariadení. Parný generátor je možné pripevniť na stenu a je vybavený najnovším ovládacím panelom h1 PRO od Tylo.

 

Dizajn jednoduchý na údržbu

Za ľahko odstrániteľným servisným krytom je skutočný parný generátor. Nádrž na vodu a rúry sú po vonkajšej strane pre ľahký prístup, ktorý umožňuje dostatok priestoru pre prácu a ergonomickú polohu pri údržbe generátora. Priložená odvodňovacia miska zbiera vodu a vodný kameň pred odtokom.

Steam PRO

Problém pre vápnik

Jeden z častých problémov s parnými generátormi je, že je potrebné odstraňovať vodný kameň v pravidelných intervaloch. Vzhľadom k veľkému výstupu (priemer 1¼ “) na motorom poháňanom vypúšťacom ventile parného generátora, vápno je vyplachované von namiesto hromadenia sa vnútri vodnej nádrže. Inými slovami, nie je potrebné používať na odstraňovanie vodného kameňa z parného generátora PRO žiadne iné produkty.

Steam PRO

Problém pre vápnik

Jeden z častých problémov s parnými generátormi je, že je potrebné odstraňovať vodný kameň v pravidelných intervaloch. Vzhľadom k veľkému výstupu (priemer 1¼ “) na motorom poháňanom vypúšťacom ventile parného generátora, vápno je vyplachované von namiesto hromadenia sa vnútri vodnej nádrže. Inými slovami, nie je potrebné používať na odstraňovanie vodného kameňa z Tylo parný generátor PRO žiadne iné produkty.

Steam PRO

Automatické vysúšanie vzduchu

Voľba požadovaného režimu saunovania je jednoduchá. Len naťukajte teplotu a vlhkosť na ovládacom paneli. Tieto nastavenia potom zostanú konštantné v priebehu celého cyklu saunovanie. Po ukončení sa automaticky aktivuje funkcia vysúšania vzduchu pre zníženie vlhkosti na normálnu úroveň.

 SDK SD

Užívateľsky prívetivý a flexibilný

Zvláštnosť ovládacieho panelu

Ovládací panel Tylo h1 PRO s dotykovým ovládaním vám umožní ovládať parný generátor ručne. Napríklad, nemusíte otvárať vypúšťací ventil ručne, a môžete riešiť základné problémy sledovaním stavu parného generátora.

 Steam PRO
Typ Výkon (kW) Rozmery (ŠxHxV mm) Ovládanie
Steam 9 PRO 9 470x600x1160 h1 PRO
Steam 12 PRO 12 470x600x1160 h1 PRO