Sauny FI-SA

 

 

Vybudovanie sauny je oveľa komplikovanejšie ako sa zdá. Sauny musia byť schopné odolávať suchej horúčave aj oblakom vlhkej pary. FI-SA saunové kabíny sú stavané pre všetky typy saunovania v rôznych podmienkach- v spaľujúcich vysokých teplotách a relatívnej nízkej vlhkosti pod 10% až po mierne prostredie parnej sauny so 60% vlhkosťou a asi 50°C.

Na výrobu sa vyžaduje starostlivo vybrané drevo, a to je dôvod, prečo používame ako obkladový materiál rokmi osvedčené dreviny, ako sú severský smrek, céder, pínia a abachi. Vždy používame obkladový materiál, ktorý spĺňa normy a zaraďuje sa do triedy „A“.

 

Potrebujete však viac, ako len výborný materiál na výrobu prvotriednej sauny. Potrebujete odborné technické znalosti a zručných remeselníkov s vrodeným citom o čom je vlastne saunovanie . Toto je dôvod, prečo sú FI-SA sauny stavané našimi odborne vyškolenými pracovníkmi, so všetkými základnými komponentmi- pecou, kontrolnou jednotkou/regulátorom prostredia, atď.- vyrobené vo firme FI-SA . Je to náš spôsob ako dôkladne zaručiť vysokú kvalitu, ktorej súčasťou sa stali značky produktov firiem Tylö a Helo- kvalita, na ktorú spotrebitelia, vedomí si ceny, majú právo byť nároční. Pamätajte si, vybrať si firmu FI-SA znamená vybrať si spokojnosť.

 

Pri výstavbe kabíny treba dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy, ako sú : kvalitná izolácia, správne odvetranie a vykurovanie, t.j. správny pomer medzi objemom saunovej kabíny a výkonom saunovej pece v kW.

 

Našim zákazníkom sa vždy snažíme vyjsť maximálne v ústrety, preto vyrábame všetky saunové kabíny na mieru.

 

Helo sauny, Fisa sauny, Saunabau, výroba sáun, wellness, Tylo sauny, fínska sauna, švédska sauna, aquavia spa, wellness spa, suchá sauna, parná sauna, infra sauna Helo sauny, Fisa sauny, Saunabau, výroba sáun, wellness, Tylo sauny, fínska sauna, švédska sauna, aquavia spa, wellness spa, suchá sauna, parná sauna, infra sauna Helo sauny, Fisa sauny, Saunabau, výroba sáun, wellness, Tylo sauny, fínska sauna, švédska sauna, aquavia spa, wellness spa, suchá sauna, parná sauna, infra sauna sucha sauna zrub, Helo sauny, Fisa sauny, Saunabau, výroba sáun, wellness, Tylo sauny, fínska sauna, švédska sauna, aquavia spa, wellness spa, suchá sauna, parná sauna, infra sauna

 

 

Elegantné podkopy – oddeľujúce otvory medzi lavicami.

 

Veľkoryso rozdelené lavice – na rôznych stupňoch, aby sa každý mohol tešiť z pohodlia a saunovej teploty, ktorú uprednostňuje.

 

Precízna montáž – s neviditeľnými spojmi v stenových častiach.

 

Vybrané stavebné drevo – v skutočnej saune niet miesta pre kompromisy. FI-SA používa len drevo najvyššej kvality.

 

Perfektná ventilácia – s prívodom vzduchu a odvetraním, umiestnenými v súlade so zásadami FI-SA, jedinou efektívnou cestou odvetrania vašej sauny.

 

Efektívna izolácia – s minerálnou vatou vo všetkých stenách a strope a izolačnými spojmi medzi stropom a stenami.

 

Pevná konštrukcia – stavaná tak, aby vydržala klimatické extrémy saunovania.

 

Príprava jednoduchej elektroinštalácie – rozvody v stenách robia elektrickú inštaláciu rýchlou a ľahkou.

 

Najlepšie saunové dvere – ktoré vydržia veľké teplotné rozdiely v saune a mimo nej bez pokrútenia a deformácie.

 

Sklené časti stien – vytvorte dojem priestoru, aby boli saunujúci sa v kontakte s dianím mimo saunovej kabíny.

 

Bezpečnosť a spokojnosť – všetko použité sklo je bezpečnostné kalené sklo.

 

Uvoľňujúce osvetlenie – s tieneným svietidlom na stene alebo skrytým osvetlením za lavicovou opierkou.

Sphere
Poskytujeme výhody a zľavy na kartu Sphere.