Sense Combi

TYLÖ Sense Combi

Tylo Sense Combi pridáva variácie vášmu potešeniu. Či už sa jedná o suchú saunu, mokrú saunu alebo oblaky upokojujúcej pary. Ohrievač je vybavený pohotovostným režimom a ``rozdeleným výstupom``, aby zabezpečila energeticky efektívny saunový zážitok.

 

Obsahuje tiež elegantný ovládací panel Pure. Môžete si vybrať 6.6 alebo 8 kW ako tiež z nástenného alebo na podlahu montovaného modelu s voliteľnými nožičkami.

 

Dizajn

Sense – osloboďte vaše zmysly

Sense je zbrusu nová rada saunových pecí, kombinujúca elegantný dizajn so spoľahlivou funkčnosťou a skutočnou kvalitou Tylo. Rýchle a príjemné teplo pece Tylo Sense Combi, presná regulácia teploty a inteligentné Eco funkcie uvoľnia všetky vaše zmysly.

Nehovoriac o tom, že všetky pece sú vybavené vláknovým vonkajším povrchom obloženia, aby sa minimalizovalo riziko popálenia a ľahko čistiteľnou, vyberateľnou priehradkou pre vonné esencie.

sence c 2

Vývoj

Inteligentné saunovanie s Eco funkciami Tylo

Šikovné Eco funkcie Tylo robia saunovanie výrazne energeticky efektívnejšie.

Patentovaná funkcia “rozdelený výstup” spoločnosti Tylo tiež šetrí energiu, keď sa pec automaticky prepne do úsporného režimu, vo chvíli keď dosiahne požadovanú teplotu.

sence c 3

Jednoduchá obsluha

Ovládací panel

Všetky Tylo Sense Combi pece sú teraz dodávané s dotykovým panelom.

pure

Technické parametre

 

Typ Výkon (kW) Objem sauny (m3) Rozmery (VxŠxH) Kamene (kg) Ovládanie
Sense Combi 6 6,6 4-12
559x431x375 mm 20 Pure
Sense Combi 8 8 4-12
559x431x375 mm 20 Pure