Bazénové kryty T&A

BAZÉNOVÉ KRYTY T&A

Našim cieľom je vytvoriť kvalitné produkty, zvýšiť pohodlie s krytím bazéna a znížiť jeho vplyv na životné prostredie. Firma T&A bola založená v roku 1995 Ludom Vervoortom, Technics & Applications sa stala jedným z popredných výrobcom automatických zastrešení bazénov v Európe.

Výroba sa nachádza na severe Belgicka, T&A produkuje 2500 bazénových krytov ročne a distribuuje ich do viac ako 20 krajín. Naša výroba sa rozprestiera na 10,000 m², je plne automatizovaná zo spoľahlivou dodacou lehotou.

 

Naše produkty si môžete pozrieť TU.

HODNOTY T&A

KVALITA

T&A vyrába vysoko kvalitné bazénové kryty šité na mieru len z tých nejlepších materiálov. Sledujeme výrobný proces od začiatku až do konca čo zaručuje dodanie produktu s vysokou a stabilnou kvalitou.

 

SERVIS

Nepretržite investujeme do školení našich dodávateľov ohľadne našich produktov. Okrem toho máme tým inžinierov ktorí poskytujú technickú podporu v štyroch rozličných jazykoch. Zákazníci T&A môžu použiť online konfigurátor na okamžité vyhotovenie ceny za bazénový kryt a môžu si jednoducho objednať náhradné diely cez náš internetový obchod.

 

SPOĽAHLIVOSŤ

T&A má 20 ročné skúsenosti vo výrobe automatických bazénových krytov. Prostredníctvom našich dodávateľov sa zákazníkovi namontuje a bude výrobok udržiavať tým správnym spôsobom.

 

INOVÁCIA

Tým vývojárov zaručuje stálu inováciu produktov. Zameriavame sa na jednoduchú montáž, udržateľnosť a komfort používania. Produkty T&A sú efektívne a šetrné k životnému prostrediu.