Sense Plus

Tento model už nie je dostupný! Iné modely nájdete TU.

 

Sense Plus

Tylo Sense Plus je zbrusu nový saunový ohrievač, kombinujúci elegantný dizajn so spoľahlivou funkčnosťou a skutočnú kvalitu Tylo. Rýchle a príjemné teplo a presná regulácia teploty pece Sense uvoľní všetky vaše zmysly.

Pec má ochranu proti prehriatiu rovnako ako našu patentovanú funkciu úspory energie ” rozdelený výstup “. Môžete si vybrať 6.6 alebo 8 kW ako tiež z nástenného alebo na podlahu montovaného modelu s voliteľnými nožičkami.

Sense Plus Sense Plus

 

Dizajn

Sense – osloboďte vaše zmysly

Sense je zbrusu nová rada saunových pecí, kombinujúca elegantný dizajn so spoľahlivou funkčnosťou a skutočnou kvalitou Tylo. Rýchle a príjemné teplo pece Tylo Sense Combi, presná regulácia teploty a inteligentné Eco funkcie uvoľnia všetky vaše zmysly.

Nehovoriac o tom, že všetky pece sú vybavené vláknovým vonkajším povrchom obloženia, aby sa minimalizovalo riziko popálenia a ľahko čistiteľnou, vyberateľnou priehradkou pre vonné esencie.

Sense Combi

Vývoj

Inteligentné saunovanie

Sense Plus ponúka rýchle a bezpečné teplo v zbrusu novom dizajne. Pec má ochranu proti prehriatiu rovnako ako našu patentovanú energeticky úspornú funkciu ” rozdelený výstup “.

 

Sense Plus

Jednoduchá obsluha

Ovládací panel

Vyberte si dizajnový a kvalifikovaný ovládací panel. Sense Plus je navrhnutý na inštaláciu s oddeleným elektronickým ovládacím panelom. Vyberte si z CC50, EC50 alebo H1.

 Sense Plus

 

 

Typ Výkon (kW) Objem sauny (m3) Rozmery (VxŠxH) Kamene (kg) Ovládanie
Sense Plus 6 6,6 4-12
559x431x375 mm 20 CC50, EC50, h1
Sense Plus 8 8 4-12
559x431x375 mm 20 CC50, EC50, h1