Bazénový kryt AQUATOP

BAZÉNOVÝ KRYT AQUATOP

Bazénový kryt Aquatop ponúka najširšiu ponuku lišt na krytie bazéna na Európskom trhu: rozmery až do 12.5 x 50 metrov, rôzne pohony, niekoľko montážnych metód a možností inštalácie.
 

KVALITNÉ PRODUKTY

  • Kvalitná nerezová oceľ 316L
  • Voľba elektromotorov na 24V alebo hydraulických pohonov
  • Užívateľsky prívetivý ovládací panel s LCD obrazovkou a plug-and-play diaľkovým ovládaním pre optimálne pohodlie

 

PVC vs PC

AquaTop lamely sú k dispozícií v PVC a PC (polykarbonát) s vyššou odolnosťou proti UV žiareniu. PC lamely sú schopné zvládať extrémne počasia vďaka vynikajúcim vlastnostiam tohoto materiálu. Odolné PC lamely sú k dispozícii v priehľadnej, solárnej a solárno hliníkovej verzii.

Solárna varianta má priehľadnú povrchovú vrstvu a čiernu spodnú vrstvu aby mohla optimálne absorbovať slnečné lúče. Tento ekologický spôsob nielenže zohreje bazénovú vodu až o 4-8°C, ale je aj šetrný ku životnému prostrediu a vašej peňaženke.

 

HLINÍKOVÝ VZHĽAD

Polykarbonátové solárne lamely s hliníkovým vzhľadom dodajú vašemu bazénu jedinečný vzhľad. Majú ďalšie dve výhody oproti obyčajným solárnym lamelám:

  • Kondenzácia špiny v lamely je menej viditeľná
  • Rast rias je znížený na minimum

 

 

 

 

 

 

 

 

BEZPEČNOSŤ

AquaTop ponúka bezpečnosť pre celú rodinu! Volitelné manuálne alebo automatické zámky sú k dispozícii aby kryt spĺňal francúzske bezpečnostné normy. Pozrite si video z nášho automatického TopLock systému na YouTube!

MOŽNOSTI MONTÁŽE

Kryt AquaTop môže byť integrovaný do bazénu v rôznych prevedeniach. Pre už vybudované bazény je možnosť povrchovej inštalácie. Vyberte si svoje osobné prevedenie vyrobené na mieru!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COVERWASH

Coverwash je automatický čistič lamelového krytu bazéna pre systém AquaTop. Použitím vysokotlakového čerpadla a špeciálnych trysiek, ovládaných štandardným ovládacím panelom sa lamely vyčistia vždy, ako sa bazén otvorí alebo zatvorí.

TOPLOCK

Toplock je plne automatický systém na zabezpečenie AquaTop krytu pri uzavretí. Je poháňaný ovládacím panelom krytu. Zaistenie krytu pri zavretí je v súlade s veľmi prísnou francúzskou normou NF P 90-308.

TOP’MOOV

Top’Moov je posuvná verzia povrchovej inštalácie AquaTop bazénového krytu. To umožňuje zakryť aj bazény špeciálnych tvarov. Celý kryt sa po navinutí môže odsunúť na odľahlé miesto od bazénu. Toto umožňuje kúpanie sa v bazéne po celej dĺžke. Top’Moov používa nízko napäťový motor poháňaný solárnou energiou.