Sense Pure

TYLÖ Sense Pure

Tylo Sense Pure je zbrusu nový saunový ohrievač, kombinujúci elegantný dizajn so spoľahlivou funkčnosťou a skutočnú kvalitu Tylo. Rýchle a príjemné teplo a presná regulácia teploty pece Sense uvoľní všetky vaše zmysly.

 

Pec je vybavená vláknovým vonkajším povrchom obloženia, aby sa minimalizovalo riziko popálenia a ľahko čistiteľnou, vyberateľnou priehradkou pre vonné esencie – všetko v úplne novom dizajne hodiacom sa ku každej saune.

 

Dizajn

Sense – osloboďte vaše zmysly

Sense je zbrusu nová rada saunových pecí, kombinujúca elegantný dizajn so spoľahlivou funkčnosťou a skutočnou kvalitou Tylo. Rýchle a príjemné teplo pece Sense, presná regulácia teploty a inteligentné Eco funkcie uvoľnia všetky vaše zmysly.

Nehovoriac o tom, že všetky pece sú vybavené vláknovým vonkajším povrchom obloženia, aby sa minimalizovalo riziko popálenia a ľahko čistiteľnou, vyberateľnou priehradkou pre vonné esencie.

sense plus (4)

Funkcie

Inteligentné saunovanie

Tylo Sense Pure vám ponúkne spoľahlivé a presné teplo na mnoho príjemných saunovacích sezón. Pec má ochranu proti prehriatiu rovnako ako našu patentovanú energeticky úspornú funkciu ” rozdelený výstup”.

sense plus (5)

Jednoduchá obsluha

Ovládací panel Pure

Tylo Sense Pure prichádza s dotykovým ovládačom Pure navrhnutým pre inštaláciu na stenu.

400293_790_10000_1_thumb

Technické parametre

 

Typ Výkon (kW) Objem sauny (m3) Rozmery (VxŠxH) Kamene (kg) Ovládanie
Sense Pure 6 6,6 4-12
559x431x337 20 Pure (vstavané)
Sense Pure 8 8 4-12
559x431x337
20 Pure (vstavané)