Evolve PRO

Tento model už nie je dostupný! Iné modely nájdete TU.

 

Sauna Evolve PRO je v skutočnosti rad flexibilných systémov pre vašu kúpeľňu, posilňovňu alebo k bazénu. Evolve PRO bola navrhnutá tak, aby vám ponúkla dokonalý pocit pohody.

Naši dizajnéri venovali veľkú pozornosť zlepšeniu vzhľadu a usporiadaniu lavíc, saunovým peciam a dveriam,aby zlepšili zážitok zo saunovania pre užívateľov sauny a tých, ktorí ocenia bezproblémovú údržbu a čistenie.

Evolve PRO Sauna, FISA Sauny, saunové kabíny, Saunabau, suchá sauna, Tylö sauny, finska sauna, Evolve PRO

Evolve PRO Sauna, FISA Sauny, saunové kabíny, Saunabau, suchá sauna, Tylö sauny, finska sauna, Evolve PRO Evolve PRO Sauna, FISA Sauny, saunové kabíny, Saunabau, suchá sauna, Tylö sauny, finska sauna, Evolve PRO

VLASTNOSTI:

—Výška: 2100/2010 mm

—Skryté úchyty

—Panely z najkvalitnejšej osiky

—14 modelov

—PRO interiér

 

Interiér

Vnútorné vybavenie

Vnútorné vybavenie pre sauny Evolve PRO sa dajú zakúpiť ako samostatný balík, ktorý obsahuje podkopy, opierky a dve alebo tri lavice (v závislosti od výberu saunovej kabíny).

Široký výber voliteľného vybavenia, ako sú sklené sekcie a skryté osvetlenie interiéru pre montáž za opierky, ktoré sú tiež k dispozícii.

Evolve PRO Sauna, FISA Sauny, saunové kabíny, Saunabau, suchá sauna, Tylö sauny, finska sauna, Evolve PRO

Dizajn

Verejné miesta

Evolve PRO sú vyrobené z exkluzívnej osiky a sú k dispozícii s vysokým alebo nízkym podlahovým rámom. Vo firme Tylö investovali značné úsilie o zlepšenie v podstate dokonalého dizajnu Evolve PRO, aby sa zabezpečila vhodnosť použitia aj na komerčné prostredie.

Širšie dvere umožňujú ľahký prístup pre telesne postihnutých a vozičkárov. Novo navrhnuté lavice sú pevnejšej konštrukcie, lepšie odolávajú častému používaniu a opotrebeniu.

PDF dokumenty na stiahnutie

Evolve PRO product sheet