Rodinné

 

PARNÉ GENERÁTORY – RODINNÉ

 

Tylö a Helo parné generátory sú výkonné a spoľahlivé a aj napriek menším praktickým rozmerom sú vyvinuté tak, aby vyhovovali Vašim požiadavkám. Nie sú náročné na servis a údržbu. Neustály vývoj a zlepšovanie materiálov a komponentov parných generátorov zaručuje ich dlhodobú životnosť a spokojnosť našich zákazníkov.

 

Parný generátor HELO HSW 33

Je vyrobený z materiálov odolných voči korózii a vodnému kameňu. Špirály sú z vysokokvalitnej ocele, odolné voči vysokej záťaži a agresívnemu prostrediu. Nádrž je z kyselinovzdornej ocele ako aj všetky súčiastky, ktoré sú v kontakte s vodou. Vonkajší kryt je z odolného ABS plastu bielej farby. Výrobok bol dôsledne testovaný a spĺňa požiadavky odolnosti voči vode, čo umožňuje jeho inštaláciu do vlhkých priestorov ako sú napr. sprchy. Generátor má 3 nastavenia výkonu a je napojený priamo na vodnú sieť stavby, čím sa zabezpečí stály výdaj pary bez potreby manuálneho dopĺňania nádrže.

Senzor hladiny vody a vypnutie systému pri jej nedostatku sú ovládané el. obvodom. Dodatočnou ochranou je termopoistka, ktorá odpojí špirály, ak nie sú dostatočne pod hladinou. V parnom výstupe sú otvory pre vonné esencie, parný výstup môže byť namontovaný v troch pozíciách.

 

Parný generátor TYLÖ VB 2/4

Kompaktný parný generátor s menším vodným bubnom na zabezpečenie rýchleho ohrevu vody v rodinných parných kabínach. Vyžaduje pripojenie na prívod vody a elektriny. Parný generátor VB má všetky funkcie rovnaké ako generátor VA, len s menším výkonom.

 

Technický list- parný generátor HSW 33(pdf)

Technický list- parný generátor VB 2/4(pdf)

Sphere
Poskytujeme výhody a zľavy na kartu Sphere.