Plastové

 

1.skimerový systém

– voda je z bazéna nasávaná skimerom pomocou čerpadla do filtračnej jednotky. Vo filtračnej jednotke dôjde k prefiltrovaniu vody cez pieskovú náplň. Odtiaľ vody prúdi cez ohrev a zariadenie dávkovania chémie späť do cirkulačných trysiek bazéna.Bazény sú vyrobené z vysokokvalitného hĺbkovofarbeného lešteného akrylátu. Uľahčenie inštalácie bazéna je zabezpečené rozvodom základného potrubia a polyuretánovou tepelnou izoláciou.

Na žiadosť (podľa potreby) užívateľa dodávame vírivé vane na privátne alebo komerčné využitie.

 

2. prepadový systém

– voda z bazéna prepadáva cez mriežku do dištančnej nádrže, odkiaľ je pomocou čerpadla nasávaná do filtračnej jednotky. Odtiaľ voda prúdi cez ohrev a zariadenie dávkovania chémie späť do cirkulačných trysiek bazéna. Dištančná nádrž je automaticky doplňovaná vodou, ďalej je doplnená bezpečnostným prepadom v prípade preplnenia. Bazény sú vyrobené z vysokokvalitného hĺbkovofarbeného lešteného akrylátu. Uľahčenie inštalácie bazéna je zabezpečené rozvodom základného potrubia a polyuretánovou tepelnou izoláciou.

Na žiadosť (podľa potreby) užívateľa dodávame vírivé vane na privátne alebo komerčné využitie.

 

Vyhne Terma, plastové vírivé vane, vírivé vane, masážne vírivky, FISA Sauny, saunabau, jaccuzi, vírivky, sauny, exkluzívne vírivky, Hydroterapia v Spa, Vírivý kúpeľ, wellness a Spa plastové vírivé vane, vírivé vane, masážne vírivky, FISA Sauny, saunabau, jaccuzi, vírivky, sauny, exkluzívne vírivky, Hydroterapia v Spa, Vírivý kúpeľ, wellness a Spa