História firmy

HISTÓRIA FIRMY

Firma vznikla r.1992 ako následok záujmu trhu o sauny a príslušenstvo a nedostatku ponuky na území Slovenska a Českej republiky. V tom istom roku sme sa stali predajcom produktov jednej z najstarších firiem vo svete sáun – švédskej firmy TYLÖ a od roku 1993 jej zástupcom na slovenskom trhu. Od r. 2000 sme oficiálnym zástupcom fínskej firmy HELO pre Slovenskú i Českú republiku.

 

Od r. 2002 máme najväčšiu výstavnú predajňu sáun na Slovensku vo vlastnej historickej budove Pállfyho sýpky v Častej. Zameriavame sa na výrobu atypických sáun, ktoré sa prispôsobujú podmienkam stavby a požiadavkám objednávateľa. Len vo výnimočných prípadoch vyrábame typizovaný panel. Nakoľko zároveň fungujeme ako veľkosklad saunovej technológie a príslušenstva pre svojich obchodných partnerov, väčšinu tovaru máme neustále k dispozícii. Požiadavky zákazníka vieme uspokojiť okamžite, max. však do 3 týždňov.

 

Hlavné zameranie:

– sauny suché

pece elektrické

  • suché s parnými nárazmi
  • parné

pece na tuhé palivo

– parné sauny

nové technológie

– infra sauny

– infra soľné sauny

Avšak určite najvýhodnejšou voľbou je 3-kombinácia všetkých typov do jednej kabíny s použitím špeciálnej kombinácie technológií!

 

– masážne vane SPA

– Wellness – vitálne svety

– HIT – wellness pre verejný i súkromný účel:

dodávka od špecifikácie priestoru, cez vypracovanie projektu, štúdie wellness s konzultáciami s investormi až po samotnú realizáciu a uvedenie do prevádzky s možnosťou splátkového systému a leasingu.