Blog

 

Nedávno sa nám dostalo do rúk ocenenie našej firmy FI-SA Sauny , ktoré sa nazýva Certifikát Dôveryhodná Firma. O čo sa vlastne jedná a čo to znamená pre nás ako firmu a pre vás ako zákazníka?

FISA SAUNY certifikat doveryhodnosti l

Pred pár dňami sme poštou dostali už aj papierovú, tlačenú verziu certifikátu , ktorý sme obdržali presne pred mesiacom a už ho môžete nájsť u nás vo firme. Certifikát Dôveryhodná Firma je ocenenie projektom Dôveryhodná Firma , ktorý existuje na medzinárodnom trhu od roku 2014. Zatiaľ funguje v krajinách ako Poľsko, Estónsko, Česká republika, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Bulharsko a Slovensko. Projekt bol na Slovensku podporený spoločnosťou Centrum Výskumu Názorov Zákazníkov s.r.o.. Cieľom projektu je uľahčiť a urýchliť zákazníkovi prístup k informáciám o hodnovernosti spoločnosti , ktorú nepozná.

Hlavným dôvodom je samozrejme internet, ktorý v dnešnej dobe vytvára priestor vzniku pochybných firiem a bežný zákazník potom nemá ako rozoznať kedy ide o dôveryhodnú spoločnosť a kedy o podvod. Certifikát Dôveryhodná Firma je ocenenie cielené v prvom rade na pozitívnu prezentáciu spoločnosti na internete a vytváranie dobrého obrazu. Potenciálny zákazník, ktorý prvýkrát navštívi sídlo firmy získa omnoho lepšiu dôveru v spoločnosť, ktorá bola ocenená externou, nezávislou organizáciou, než spoločnosť, ktorá nemá žiadne ocenenie tohto typu. Tým pádom firmy, ktoré sa môžu pochváliť tým, že vlastnia certifikát Dôveryhodná Firma, sú považované zákazníkmi a dodávateľmi ako spoľahlivý a dôveryhodný partner. FISA SAUNY certifikat doveryhodnosti

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach  www.doveryhodnafirma.eu/about