Blog

Ponúkame Vám vysokokvalitný holandský výrobok  Aqua Kristal, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Celková starostlivosť o vodu  vírivej vane či bazéna v jednom produkte. Produkt funguje  unikátnym spôsobom a umožňuje pridávať len minimálne množstvo na dezinfekciu vašej vírivej vane – jednu chlórovú tabletu a tekutý čistič. Okrem toho je Aqua Kristal biologicky rozložiteľný, a preto šetrný k životnému prostrediu.

Cenník Aqua Kristal nájdete tu.

Ako Aqua Kristal funguje

Aqua Kristal umožňuje čistiť vodu vo vašej vírivej vani odo dna až k hladine jednoduchým, ale účinným spôsobom. Týždenné ošetrenie Aqua Kristal zabraňuje tvorbe vodného kameňa – živnej pôde pre baktérie a ďalšie mikroorganizmy. Okrem toho Aqua Kristal rozpustí existujúce usadeniny vodného kameňa. Ozonátor alebo UV lampa vašej vírivej vane sa postará o zvyšok: eliminuje zvyšné baktérie a dezinfikuje vodu. Výsledkom bude krištáľovo čistá, číra a úžasne mäkká voda.

Ďalšie výhody

Aqua Kristal bude udržiavať vašu vírivú vaňu hygienicky čistú. Tým sa predĺži životnosť zariadenia. Ale vaše telo i duša bude mať rovnako veľký osoh z používania Aqua Kristal. Mäkká a čistá voda napomáha udržiavať hodvábnu a hlboko vyčistenú pleť, zatiaľ čo príjemná vôňa Aqua Kristal pomáha vašej mysli odpočívať.