Sauny TYLÖ

SAUNY TYLÖ

Sauny Tylö je investícia do väčšej pohody, ktorá poskytuje garantovaný výnos rok čo rok. K tomu budete mať miesto, ktoré je rovnako dobré na trávenie času s vašou rodinou a priateľmi, ako je aj dobré na oddýchnutie z každodenného života, ktorý žijete. Plánovanie výstavby sauny je jednoduché – vždy sa nájde miesto.

Tylö AB je firma s dlhoročnými skúsenosťami a so značnými podielmi na trhu, ktorá má všetky potrebné prostriedky na zabezpečenie stabilného rastu. Toto robí Tylö AB bezpečným partnerom do budúcnosti.

Náš vysoko úspešný koncept je postavený na ponuke vysoko kvalitných produktov, ktoré poskytujú relax, potešenie a pôžitok zo saunovania. Všetky produkty nesúce našu značku, boli navrhnuté a vyrobené v Tylö. Dnes sú naše produkty vyvážané do viac ako 80 krajín na všetkých kontinentoch a predaj z vývozu tvorí viac ako 75% našej produkcie.

Výroba Tylö je situovaná v modernej priemyselnej oblasti blízko centra Halmstad vo Švédsku. Tylö bolo rozšírené viac ako 12 krát od roku 1950, najnovšie do rozlohy 30,000 metrov štvorcových.

Spoločnosť sa teší z AAA ratingu (Dun & Bradstreet) po mnoho rokoch a všetky investície do pôdy, budov a strojov boli financované internými zdrojmi.

 

Kvalita & Prostredie

Keď si vyberiete Tylö produkt, najvyššia kvalita je samozrejmosťou. Naša kvalita sa odráža vo všetkých aspektoch našej činnosti, od návrhu a vývoja produktu až po výber materiálov, výrobných postupov, služieb a podpory.

Kvalita je evidentná aj v našom záväzku voči životnému prostrediu. Čistá voda ako zdroj zdravia a potešenia tvorí základ pre naše produkty do sprchy, pre príklad. To je dôvod, prečo berieme našu zodpovednosť k životnému prostrediu vážne. Naše výrobné postupy sú úplne čisté. Netvoríme žiadne škodlivé emisie v ktorejkoľvek fáze výrobného procesu. Drevo, ktoré používame pochádza zo spravovaných Škandinávskych lesov, Baltských štátov a Severnej Ameriky. Žiadne drevo nie je zo vzácnych dažďových pralesov. Všetky plastové komponenty sú tvorené z certifikovaných materiálov s ohľadom na životné prostredie.

A v neposlednom rade optimálne používame zdroje, ktoré využívame. Odpad z dreva používame na kúrenie, plastový odpad je rozložený na granule a každý kus kovu je recyklovaný. Starosť o životné prostredie je u nás viac ako priorita. A to je ďalšia možnosť ukázať náš záväzok na kvalitu produktov a kvalitu života. Dnes, aj zajtra.