Saunová pec SDK/SD

SDK SD

Po celé desaťročia bolo Tylo jasnou voľbou pre sauny v hoteloch, klubov, kúpaliskách a športových zariadeniach. Profesionálne spravované prostredia, ako sú tieto uprednostňujú spoľahlivosť a nízku spotrebu energie, zatiaľ čo časté používanie podrobuje ako dizajn tak materiály ničivému zaobchádzaniu.

Vďaka vyskúšanej a preverenej konštrukcií Tylo SDK SD, inteligentne koncipovaným funkciám a materiálom najvyššej kvality, sú naše klasické SD pece ideálne pre náročné kritériá, ako sú tieto.

Kvalita

Skvelé riešenie pre dobrú ekonomiku

Saunový ohrievač SDK / SD sú inštalované vo vnútri sauny a pracuje cez rovnaký, spoločný ovládací panel. Ovládací panel CC300T ponúka možnosť funkcie úspory energie v pohotovostnom režime počas obdobia mimo špičky.

SDK SD

Údržba

Minimalizácia nákladov na údržbu

Ďalšou výhodou parnej sauny je, že táto forma saunovania eliminuje problémy spojené so spálenými panelmi, ktoré sú tak bežnou vecou vo verejných zariadeniach. Inými slovami, parná sauna ponúka saunujúcim sa nielen viac variant, ale tiež pomáha minimalizovať náklady na údržbu.

 SDK SD

Automatické vysúšanie vzduchu

Voľba požadovaného režimu saunovania je jednoduchá. Len naťukajte teplotu a vlhkosť na ovládacom paneli. Tieto nastavenia potom zostanú konštantné v priebehu celého cyklu saunovanie. Po ukončení sa automaticky aktivuje funkcia vysúšania vzduchu pre zníženie vlhkosti na normálnu úroveň.

 SDK SD

Ovládanie

Užívateľsky prívetivý a flexibilný

Ovládací panel Tylo CC300T ovláda aj pec aj parný generátor. Teplota a vlhkosť sú naprogramované a následne sú udržiavané počas saunovania.

 SDK SD
SDK SD
Typ Výkon (kW) Objem sauny (m3) Rozmery (ŠxHxV mm) Ovládanie
SDK 10 10,5 10-18 650x395x570 TS 30, EC 50 alebo CC
SD 16 12 15-35 650x395x570 TS 30, EC 50 alebo CC
SD 20 15 22-43 650x395x570 TS 30, EC 50 alebo CC