Sport/ Compact

Sport/ Compact

Sport/ Compact Sport/ Compact

 

V priebehu rokov bolo Tylo priekopníkom rady inovácií pri zlepšovaní a rozvoji funkcií, bezpečnosti a potešenia zo saunovania.

Tylo Sport/Compact je pec pre malé sauny. Má priestor pre kamene na použitie mini saunových kameňov. Ovládací panel s termostatom a mechanických spínačom hodín je integrovaný do spodnej časti ohrievača. Max. 3 hodinách prevádzky a 0-9 hodín predvoľby.

Technológie a materiály

Rekordne rýchla doba ohriatia

Unikátna Tylo Sport/ Compact konštrukcia zahŕňa postranné komory a tepelné usmerňovače pre čo najefektívnejšiu cirkuláciu vzduchu.

Sport/ Compact

Najkvalitnejšie materiály

Priehradka na kamene z nerezovej ocele a jednoliaty hliníkový vrch sú dva prvky, ktoré odrážajú našu filozofiu použitia len materiálov, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá.

 Sport/ Compact

Bezpečnosť

Bezkonkurenčná bezpečnosť

Komponenty a materiály najvyššej kvality, opierajúce sa o starostlivé testy v každej fáze výrobného procesu, sú len dva z dôvodov, prečo Tylo saunové pece boli synonymom dobrej kvality viac než 50 rokov.

 Sport/ Compact

Nízka spotreba energie

Konštrukcia rozdeleného výstupu bola patentovaným rysom Tylo pecí po mnoho rokov. Znamená to, že pec sa automaticky vráti do pohotovostného režimu, akonáhle je dosiahnutá požadovaná teplota kúrenia a potom udržuje stálu teplotu

 Sport/ Compact

Dlhý život

Naše vykurovacie prvky – srdce každého saunového ohrievača – sú vyrábané za prísne kontrolovaných podmienok pre zabezpečenie funkčnosti a predĺženej životnosti.

 Sport/ Compact

Vysoká kvalita

Dnešné Tylo pece sú vrcholom saunovej technológie, a naše klasické modely vynikajú nad ostatnými značkami v jednej zásadnej oblasti za druhou.

 Sport/ Compact

Príjemné prostredie na saunovanie

Vnútorný zvlhčovač, ktorý naplníte vodou, keď zapnete saunovú pec zabezpečuje príjemnú, konštantnú úroveň vlhkosti – tak ako by to malo byť v skutočnom saune Tylo.

 Sport/ Compact

100% odparovanie

Veľká, hlboká Tylo Sport/ Compact priehradka na kamene a priamy kontakt medzi kameňmi a vykurovacími prvkami sa kombinujú pri vytvorení skutočne vynikajúceho odparovacieho výkonu, ak je voda naliata na kamene.

 Sport/ Compact

 

 

Typ Výkon (kW) Objem sauny (m3) Rozmery (VxŠxH) Ovládanie
Compact 2/4 2.2-4.5
4-12
400x310x170 mm vstavané