Referenčné stavby – sauna a wellness

 

Firma FI-SA sa zaoberá návrhmi, vizualizáciami, projektovaním a realizáciami wellness zariadení, zabezpečuje kompletnú výrobu a montáž suchých, parných a infra sáun atypických rozmerov. To znamená , že každá sauna tak ako aj každý wellness je unikát.

Veľkú časť nášho sortimentu a doplnkov tvoria kvalitné výrobky švédskej firmy Tylö a fínskej firmy Helo, ktoré sú poprednými výrobcami sáun vo svete, a tiež vírivé vane španielskej firmy Aquaviaspa.

 

FISA Sauny, Saunabau, saunový svet, výroba sáun, suchá sauna, fínska sauna parná sauna, návrhy sáun, referenčné stavby sauny, výroba a montáž sáun

FISA Sauny, Saunabau, saunový svet, výroba sáun, suchá sauna, fínska sauna parná sauna, návrhy sáun, referenčné stavby sauny, výroba a montáž sáun

FISA Sauny, Saunabau, saunový svet, výroba sáun, suchá sauna, fínska sauna parná sauna, návrhy sáun, referenčné stavby sauny, výroba a montáž sáun

FISA Sauny, Saunabau, saunový svet, výroba sáun, suchá sauna, fínska sauna parná sauna, návrhy sáun, referenčné stavby sauny, výroba a montáž sáun

Referenčné stavby 2016 PDF

 

Referenčné stavby

 

•Rozpracované

Kaštieľ Mojmírovce www.kastielmojmirovce.sk

 

•Dokončené

Hotel Diery Terchová www.hotel-diery.sk

Bardejovské kúpele 3.etapa www.bardejovske-kupele.eu

Wellness Kaštieľ Gbeľany 2.časť www.chateaugbelany.com

Wellness Agroinvest Levice www.agroinvestlv.sk

Wellness Stará Lesná www.hotellesna.sk

Wellness Hotel Panoráma www.hoteltrenciansketeplice.sk

Wellness Kaluža www.thermalparksirava.sk

Wellness PoľnoSME Palárikovo www.polnosme.sk

Wellness Hotel Horal IV.etapa www.hotel-horal.cz

Wellness Olymp Centrum Komárno www.olympcenterkn.sk

Wellness Kúpeľný dom Bardejovské kúpele a.s.www.bardejovske-kupele.eu

Plaváreň Handlová

Wellness Terchová

Hotel Ozón ,Bardejovské kúpele www.bardejovske-kupele.eu

Wellness Dolná Strehová www.strehova.sk

Wellness Hotel Tenis, Zvolen www.hoteltenis.sk

Wellness Epic klub,Dohňany

Wellness Hotel Rozsutec, Terchová www.hotelrozsutec.sk

Wellness Hotel Zochova chata, Modra www.hotelzochovachata.sk

Wellness Hotel Prestige, Trnava

Hotel Kempinski River Park Bratislava www.kempinski.com/bratislava

Wellness Hotel Soláň, Karolinka www.hotelsolan.cz

Wellness Hotel Majolika, Modra www.hotelmajolika.sk

ŠK Modranka

Wellness Moravan,Lázně Teplice nad Bečvou, II. etapa www.ltnb.cz

Wellness Moravan,Lázně Teplice nad Bečvou, I. etapa

Wellness Hotel 3STROMY Modra www.3stromy.sk

Wellness Hotel Majolika Modra www.hotelmajolika.sk

Wellness Penzión a relaxačné centrum, Galanta www.penzion-viktoria.sk

Wellness Hotel Impozant, Valčianska dolina www.impozant.sk

Ľadoveň Martin

Penzión Cosmopolitan Banská Štiavnica www.penzioncosmopolitan.sk

CVČ, Bratislava- Dúbravka

Hotel Tilia, Pezinok www.hoteltilia.sk

Hotel Horal, Rožňov pod Radhoštěm www.hotel-horal.cz

Hotel Štefánik, Myjava www.hotelstefanik.sk

Hotel Praha, Trenčianske Teplice www.hotelpraha.sk

Paradise EX Hotel Permon, Podbanské www.hotelpermon.sk

Rekreačné stredisko Zlatá Idka, Zlatá Idka www.rzzlataidka.sk

Relaxačné centrum Hotel Odborár, T. Lomnica

Termálne kúpalisko, Patince www.wellness-patince.sk

Wellness Rybársky dvor, Piešťany www.rybarskydvor.sk

Wellness Hotel Termál, Vyhne www.termalvyhne.sk

Wellness Park Hotel, Stupava www.parkhotel.sk

Wellness Adam Eva Resort, Piešťany www.adameva.sk

Wellness K2, Zlín ČR

Wellness Kúpele, Dudince

Wellness Extreme, Prievidza

Hotel Vinársky dom, Pezinok www.vinarskydom.sk

 

•Vodný saunový svet

Apárt.hotel, Liptovský dvor www.liptovskydvor.sk

Aquapark Vodný raj, Vyhne www.vodnyraj.sk

Hotel Atrium, Nový Smokovec www.atriumhotel.sk

Megagym, Banská Bystrica www.megagym.webex.sk

Termálne kúpalisko, Veľký Meder www.termalsro.sk

 

•Hotel

Grand Hotel Kempinski Vysoké Tatry www.kempinski-hightatras.com

Tatra, Bratislava www.hoteltatra.sk

Grandhotel Bellevue, Horný Smokovec www.grandhotelbellevue.eu

Bránica, Belá pri Terchovej www.hotelbranica.sk

Carlton, Bratislava  2x www.carlton.sk

InterContinental, Praha ČR 2x

Dália, Košice 2x www.hoteldalia.sk

Detva, Trenčianske Teplice

Družba, Demänovská dolina www.druzbahotel.sk

Kriváň, Podbanské www.hotel-krivan.sk

London, Trnava www.hotellondon.sk

Margit, Trenčianské Teplice www.hotel-margit.sk

Mikulášska chata, Demänovská dolina

Park, Piešťany www.hotelpark.sk

Partizán, Tále 2x www.partizan.sk

Pod zámkom, Bojnice 2x www.hotelpodzamkom.sk

Repiská Dem.dolina 2x  www.repiska.sk

Penzión Rozsutec Terchová

Sasanka, Tatranská Lomnica www.sasanka.sk

Senec, Senec www.hotelsenec.sk

Zobor, Nitra www.hotelzobor.sk

Zornička, Donovaly 2x www.zornicka.sk

Forton (bývalý Energetik), Stará Lesná www.hotelforton.sk

Golfer, Kremnica www.golfer.sk

 

•Ostatné

Alfa centrum, Žilina

Detská psychiatrická liečebňa, Hraň pri Trebišove

Dom krásy, Košice

Fakulta telovýchovy a športu, Bratislava

Femina Fit, Bratislava

Fit Centrum Olympia

Fitness centrum, Trenčín

Freja Sport club, Bratislava

fy YUKON Bocov Daalton, Partizánske

Golem klub Aupark, Bratislava

Hokejový klub Zvolen

Krytá plaváreň, Trenčín 2x

Liečebné kúpele, Smrdáky www.kupelesmrdaky.sk

Lekárska fakulta, Bratislava

Národná banka Slovenska, Bratislava

Materská škola, Myjava

Mestská plaváreň, Myjava

Plaváreň, Závadka nad Hronom

Plaváreň, Žatec

Rehab. zariadenie LENA, Piešťany

Relax centrum Vegum, D. Vestenice

Relaxačné centrum M. Krč, Pravenec

Sauna Furst Pasienky

Slovenská sporiteľňa, Suché Mýto

Slovnaft, Bratislava

SPP, Banská Štiavnica

Squash centrum, Piešťany

Šport centrum, Nová Lesná

Termálne kúpele, M. Bielice

Úrad vlády Kamzík

Vinársky dom, Pezinok

Vínny dom, Krakovany

 

•Penzión

Panoráma Trnava  www.penzionpanorama.sk

Eucamp, Tatranská Lomnica

Hellene, Piešťany

Kardinál, Veľké Uherce

Penzión Platan, Ňarad www.platanfogado.sk

Pod lipami, Malinová

Villa Betuca, Lipt. Sielnica

Vyšná Boca

Zachej, Piešťany

 

•Technológie „Vitálny svet“

Hotel Kontakt, Stará Lesná www.hotelkontakt.sk

Hotel Permon, Podbanské www.hotelpermon.sk

Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš www.tatralandia.sk

 

Poznámka: Referenčné stavby sú zoradené bez časového sledu.